Консультація про продукти за номером 0 800 500 399
На підприємстві впроваджено ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000 (НАССР), ДСТУ ISO 14001

Більш ніж 10 міліонів людей помирає кожен рік від онкологічних захворювань. Не дивлячись на значні зусиля і матеріальні витрати, сучасна медицина констатує, що особливих успіхів у лікуванні та профілактиці раку не досягнуто.

Сучасні методи лікування онкологічних хворих – :хірургічний, хіміотерапевтичний, радіологічний та їх комбінаціїї на сьогоднішній день альтернативи на мають, але являються досить агресивними методами лікування і самі спричиняють важкі ускладнення і можуть бути причиною злоякісних новоутворень.

Мистецтво лікування онкологічних хворих – процес важкий, тривалий, потребує відповідної професійної підготовки лікаря, психологічної підготовки хворого, вибору найбільш оптимального методу лікування. Успіх у цій боротьбі з недугом залежить від багатьох чинників: стадії хвороби, правильного раціонального використання методів лікування, у тому числі профілактика їх ускладнень, індивідуальних особливостей перебігу хвороби у даного хворого. Підміна спеціального лікування у онкологічного хворого іншими діями в тому числі фітотерапією, як правило закінчується для нього трагічно. Але треба бути чесним і відвертим до кінця – безпідставне заперечення позитивного лікувального впливу фітотерапії та препаратів рослинного походження, спеціальних харчових продуктів для дієтичного вживання, функціональних продуктів в терапії супроводу і реабілітації, в профілактиці раку таке ж абсурдне, як і їх безграмотне призначення, прибільшення їх дії. Більше того, неправильне призначення, в кращому випадку, не дасть ефекту – в гіршому нанесе шкоду хворому. Таки мудрі були древні коли поєднали, як символ ліків – чашу з змією.

Маючи деякий досвід лікування онкологічних хворих, запевняю, що завжди звертаюся за допомогою до фітопрепаратів, спеціальних харчових продуктів для дієтичного вживання, функціональних продуктів у боротьбі з ускладненнями спеціальних методів лікування. Тим більше, можу запевнити, що фармацевтичних препаратів для ефективного вирішення цих проблем просто не існує в природі. .Скажімо, хто назве препарат для лікування променевого циститу чи ректиту, або якою пов’язкою забезпечити життєздатність пересадженого лоскуту шкіри?

Не викликає сумніву необхідність комплексного підходу до профілактики та лікування, що включає не тільки ланку специфічної дії, але й різні засоби і методи корекції порушень гомеостазу [6,8], викликаних різними стресорами – від інформації про захворювання, до хіміотерапевтичного, хірургічного, променевого лікування. Специфіка лікування хворих із виснаженим функціонально – адаптативним резервом вимагає мінімального навантаження організму ксенобіотиками. Тому перспективним є використання з цією метою засобів природного, переважно рослинного походження, які поєднують у собі складові, іманентні для алопатичної та гомеопатичної терапії та можуть бути ефективними модифікаторами біологічної дії (1,2,5,7). Одним із джерел таких засобів є амарант, зокрема, олія з насіння амаранту (3,9).

Помічено, що застосування високоякісних вітчизняних фітопрепаратів, спеціальних харчових продуктів для дієтичного вживання, функціональних продуктів дає змогу звести до мінімума токсичну дію хіміопрепаратів на функцію нирок, печінки, серцевого м’яза, організму в цілому – у більшості хворих (2,3). Цікаві результати при застосуванні комбінації рослинних олій, отриманих за низькотемпературними технологіями на НВ ТОВ «Житомирбіопродукт» (амаранту, насіння вівса, зародків пшениці, плодів шипшини, кісточок червоних сортів винограду, насіння гарбуза, насіння льону, розторопші) – ефективне для зрошення (інстиляцій) при променевих циститах, в післяопераційному періоді при операціях в ротовій порожнині (10), на органах травлення, при лікуванні променевих виразок. Застосування шротів насіння вівса, насіння гарбуза, плодів розторопші, льону, амаранту, гречки з інуліном (того ж виробника) дає змогу нормалізувати функцію кишечника, печінки, нирок на фоні прийому хіміопрепаратів, антибіотиків, променевої терапії. Високий вміст клітковини, натуральних вітамінних комплексів, біологічно доступних мінералів, ОМЕГА-3, ПНЖК, в умовах дотримання технологічного процесу виробництва (чітке виконання принципів фітонірингу на виробництві – спеціально підібрані сорти рослин, генетично не модифікованих, вирощують на паспортизованих землях, низькотемпературна екстракція олій в вакуумі з термічно не обробленої сировини, постійний контроль за якістю продукції), доступність – дають змогу застосовувати продукцію виробництва НВ ТОВ «Житомирбіопродукт», «Ан-нушка»® як один із ефективних засобів профілактики онкологічної патології і патології органів травлення зокрема.

 

© 2009
Шевченко Ю.С., хірург онколог вищої категорії, м. Житомир

Прокоментуйте публікацію

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *