Консультація про продукти за номером 0 800 500 399
На підприємстві впроваджено ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000 (НАССР), ДСТУ ISO 14001

Рекомендації лікаря

Накопичений досвід

Досвід застосування продукції НВ ТОВ «Житомирбіопродукт»

Протягом багатьох років співпраці з науково-дослідними установами Національної Академії наук України, Академії медичних наук України, кафедрами медичних університетів, практикуючими лікарями, підприємством були отримані дані про можливість використання продукції в комплексній, комплементарній, супроводжувальній терапії різних захворювань.

Ми вдячнi за спiвпрацю i надану iнформацiю лiкарям В. В. Бєловій, А. П. Ващук, А. Д. Вовк, Л. А. Волянськiй, Л. Н. Волковськiй, Т. О. Воронцовiй, А. І. Вусику, С. Л. Гаркушi, О. А. Глобi, Н. В. Давиденко, І. Є. Дедерку, С. В. Денисову, В. І. Климюку, В. Н. Ковальчуку, В. Н. Корзуну, А. В. Кручинському, О. Є. Ларiоновiй-Нечердi, В. Ф. Лободi, А. Г. Лозко, В. Л. Малиневському, В. Ф. Марiєвському, Н. С. Мельник, Л. М. Павлюк, Т. В. Першко, А. В. Руденко, В. А. Стежку, Ю. С. Шевченко, В. А. Шпитi, І. К. Хаєцькому, Д. М. Федині, О. Є. Федорців, Л. П. Яковлєвiй; провiзорам Я. Н. Ватагу, Є. В. Ковтуну, Б. І. Черняку; валеологам М. С. Гончаренку, А. А. Гутовськiй, І. А. Дрешель, С. Ф. Кириченку, М. В. Курику, С. В. Толпигiну, Л. А. Хабчук та іншим.

Співробітники підприємства брали участь в різноманітних наукових форумах – конференціях, з’їздах, симпозіумах. Неодноразово демонстрували свою продукцію на різних виставках, спілкуючись зі споживачами. З повагою приймаємо наших колег у себе на підприємстві, проводимо колоквіуми, обговорюємо нагальні проблеми. Відвідуємо їх по обміну досвідом в науково-дослідних та лікувальних установах, учбових закладах.

Продукція, яка випускається на підприємстві, не є лікарськими засобами, а є продуктами спеціального дієтичного та функціонального споживання, профілактичними фітоциліндрами. Вона використовується як природні імуномодулюючі комплекси, які переорієнтовують імунну відповідь організму у бік гуморального типу, покращуючи стан неспецифічної ланки імунітету, для дієтичної корекції раціонів харчування різних вікових груп.

Нижче поетапно наведено комплементарне супроводження терапії різних захворювань продукцією підприємства.

Захворювання венозних судин

 1. Геморой, флебіти

  Перший етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  3. Олія насіння льону з вмістом поліненасичених жирних кислот класу Омега-3 не менше 45% – по 1 чайній ложці два рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  4. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 2 рази на день, після їжі, розмішавши з водою. На курс – 3 упаковки по 100 г.

  Другий етап:

  1. Олія плодів шипшини, ліпофільний комплекс, загального каротину не менше 20 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці два рази на день, за 20 хвилин до їжі, запити водою. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Шрот плодів розторопші плямистої приймають під час їжі. На курс – 3 упаковки по 100 г.

  3. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5 % – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5%.

Захворювання опорно-рухової системи

 1. Артрози, артрити, подагра

  Перший етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  2. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі, розсмоктувати. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5%.

  3. Олія насіння гірчиці вищого сорту – по 1 чайній ложці два рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 250 мл.

  4. Шрот плодів розторопші плямистої– по 1 чайній ложці два рази на день, під час їжі, запити водою. На курс – 3 упаковки по 100 г.

  Другий етап:

  1. Олія примули вечірньої з вмістом гамма-ліноленової кислоти 8 % – по 1 кавовій ложці два рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру 1 раз на п’ять днів. На курс – 1 упаковка.

  3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, попередньо змішавши з 0,5 склянки води. На курс – 6 упаковок.

Захворювання сечостатевої системи, гінекологія, андрологія (урологія)

 1. Неспецифічні гінекологічні запальні захворювання (аднексит, вагініт, сальпінгоофорит, кольпіт, ендоцервіцит)

  Перший етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  2. Олія горіха волоського, гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці два рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  3. Олія насіння вівса, сума поліненасичених жирних кислот олеїнової та лінолевої не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  Другий етап:

  1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5%по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5 %.

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру три дні підряд, вранці, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру 1 раз на тиждень. На курс – 1 упаковка.

 2. Папіломатоз

  1. Олія примули вечірньої, ліпофільний комплекс з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці 2 рази на день. На курс – 4 флакони по 100 мл.

  2. Шрот насіння льону – по 1 десертній ложці, попередньо розчинивши в склянці води. На курс – 4 упаковки по 100 г.

  3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку) або вагінально (глибоко). На курс – 3 упаковки.

  4. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці ректально (в пряму кишку), чередувати вагінально (глибоко). На курс – 2 упаковки.

  Протягом місяця перші 10 днів фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – вранці по 1 фітоциліндру, ректально. В ці дні Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю вводять на ніч по 1 фітоциліндру, ректально. В подальші 20 днів чергувати ректальне та вагінальне введення – фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – перший день вагінально (глибоко), другий день – ректально. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю вводять тільки на ніч ректально в той день, коли Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної вводять вагінально зранку.

 3. Полікістоз яєчників

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  Після закінчення введення цього виду фітоциліндрів вводимо:

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом чистотілу– після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка. Після закінчення введення цього виду фітоциліндрів вводимо:

  3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  Одночасно:

  4. Олія примули вечірньої, ліпофільний комплекс з вмістом гамма–ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці 2 рази на день. На курс – 4 флакони по 100 мл.

  5. Шрот насіння льону – по 1 десертній ложці, попередньо розчинивши в склянці води. На курс – 4 упаковки. Курс повторювати не менше 3 разів на рік.

 4. Мастопатія

  Перший етап:

  1. Олія горіха волоського, гамма-ліноленової кислоти не менше 3 % – по 1 чайній ложці два рази на день, під час їжі. На курс – 4 флакони по 100 мл.

  2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  3. Шрот насіння льону – по 1 десертній ложці 2 рази на день, розмішавши з кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір, після їжі. Необхідно додатково запити стаканом води. На курс – 3 упаковки по 100 г.

  Другий етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом чистотілу – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  Якщо є аднексит, тоді додатково:

  2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  3. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  4. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5%.

  Третій етап:

  1. «Жіноча формула», ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 200 мл.

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру три дні підряд, на ніч, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру, 1 раз на тиждень. На курс – 1 упаковка.

  4. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, попередньо змішавши з 0,5 склянки води. На курс – 6 упаковок.

  5. Протистресовий комплекс – по 5–7 крапель 2 рази на день, після їжі. Перед прийомом збовтати, можна додати на 0,5 ложки цукру чи меду. На курс – 2 флакони по 30 мл.

 5. Фіброміома матки, лейоміома

  Перший етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  2. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5 %.

  3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, попередньо змішавши з 0,5 склянки води. На курс – 4 упаковки.

  Другий етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом чистотілу – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  Якщо є аднексит, тоді додатково:

  2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  3.Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  4. Олія примули вечірньої, з вмістом гамма-ліноленової кислоти 8 % – по 1 кавовій ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  5. Шрот насіння льону – по 1 десертній ложці 2 рази на день, розмішавши з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір, після їжі, необхідно додатково запити стаканом води.

  На курс – 3 упаковки по 100 г.

  Третій етап:

  1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5%.

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, попередньо змішавши з 0,5 склянки води. На курс – 2 упаковки. Курс повторювати не менше 3 разів на рік.

 6. Клімакс, що супроводжується підвищеною тривожністю, безсонням

  1. «Жіноча формула», ліпофільний комплекс – по 1чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони.

  2. Плоди розторопші подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день за 20 хвилин до їжі, запити водою. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші подрібнені приймають під час їжі. На курс – 3 упаковки по 100 г.

  3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс –1 упаковка.

  Потім:

  1. Олія примули вечірньої, ліпофільний комплекс з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 1 чайній ложці 1 раз на день, під час їжі, можна додавати в готові блюда. На курс –1 упаковка.

  2. Протистресовий комплекс – по 5–7 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. Через кожні 14 днів прийому робити перерву 7 днів. На курс – 2 флакони по 30 мл.

  3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику, розчинивши в 0,5 склянки води, 2 рази на день. На курс – 2 упаковки.

  Потім:

  1. «Жіноча формула», ліпофільний комплекс – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони.

  2. Клітковина зародків пшениці з виноградною кісточкою – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з водою, свіжим соком, кисломолочними продуктами, на вибір, під час їжі. На курс – 2 упаковки по 250 г.

  3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс –1 упаковка.

  Потім

  1. Протистресовий комплекс – по 5-7 крапель 2 рази на день, під час або після їжі, розсмоктувати. На курс – 2 флакони по 30 мл. Через кожні 14 днів прийому робити перерву 7 днів.

  2. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки.

 7. Гломерулонефрит

  Перший етап:

  1. Олія насіння вівса, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  3. Олія кісточок винограду, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 5 флаконів по 100 мл.

  Другий етап:

  1. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, попередньо розмішавши з 0,5 склянки води. На курс – 2 упаковки.

  2. Олія плодів шипшини, ліпофільний комплекс, загального каротину не менше 20 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки. Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 8. Сечокам’яна хвороба

  Перший етап:

  1. Олія насіння вівса, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. «Чоловіча формула» – по 1 чайній ложці вранці під час їжі. На курс – 2 флакони по 200 мл.

  3. Протистресовий комплекс – по 5–7 крапель 2 рази на день, після їжі, розсмоктувати, можна крапати на 0,5 чайної ложки цукру чи меду. На курс – 2 флакони по 30 мл.

  4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально в пряму кишку. На курс – 2 упаковки.

  Другий етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  2. Олія кісточок винограду, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 флакони по 100 мл.

  3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води кімнатної температури. На курс – 4 упаковки. Курс повторювати 3 рази на рік.

 9. Пієлонефрит

  1. Олія насіння вівса, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки по 30 пакетиків.

  3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки. Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

  Якщо є простатит або аденома передміхурової залози, додати:

  1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. «Чоловіча формула» – по 1 чайній ложці вранці під час їжі. На курс – 3 флакони по 200 мл.

  3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру 1 раз на тиждень, на ніч, протягом 7 тижнів. На курс – 1 упаковка.

  Якщо пієлонефрит, ускладнений хронічною нирковою недостатністю 1-2 ступеню, Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної необхідно замінити Фітоциліндрами профілактичними з екстрактом липи – по 1 фітоциліндру вранці, в пряму кишку, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на протязі 20 днів. На курс – 2 упаковки. Також «Чоловічу формулу» необхідно замінити Олією виноградних кісточок, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 5 флаконів по 100 мл. Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 10. Простатит неспецифічний, ускладнений гіперплазією передміхурової залози I-II стадії

  Перший етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  3. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, після їжі, розсмоктувати. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5%.

  4. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води. На курс – 3 упаковки.

  Другий етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом чистотілу – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом шишок хмелю – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру, три дні підряд, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру, 1 раз на тиждень, на ніч, ректально. На курс – 1 упаковка.

  3. «Чоловіча формула» – по 1 чайній ложці вранці під час їжі. На курс – 2 флакони по 200 мл.

  4. Клітковина зародків пшениці з виноградною кісточкою – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 2 упаковки по 300 г.

  Третій етап:

  1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, після їжі. Накапати на 0,5 чайної ложки цукру чи меду, розсмоктувати. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5%.

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру, 1 раз в 5 днів, на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки по 30 пакетиків. Курс повторювати не менше 3 разів на рік.

 11. Гіперплазія передміхурової залози I–II стадії (аденома передміхурової залози)

  Перший етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – по 1 фітоциліндру вранці, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  3. «Чоловіча формула» – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 флакони по 200 мл.

  4. Клітковина зародків пшениці з виноградною кісточкою – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір, запити 1 склянкою води. На курс – 2 упаковки.

  5. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, після їжі, розсмоктувати. На курс – 2 флакони по 30 мл.

  Другий етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом чистотілу – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на протязі 10 днів, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  2. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  3. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії не менше 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5%.

  Третій етап:

  1. «Чоловіча формула» – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 200 мл.

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру 1 раз на тиждень, на ніч, ректально. На курс – 1 упаковка.

  3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води. На курс – 2 упаковки.

  4. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки.

  5. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, після їжі, розсмоктувати, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру або меду. На курс – 2 флакони по 30 мл. Курс повторювати не менше 3-х разів на рік.

 12. Простатит неспецифічний

  Перший етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику, 2 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води кімнатної температури. На курс – 2 упаковки.

  3. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 12мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  Другий етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру 1 раз на 5 днів, на ніч, ректально. На курс – 1 упаковка.

  2. «Чоловіча формула» – по 1 чайній ложці вранці, під час їжі. На курс – 2 флакони по 200 мл.

  3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки.

  Третій етап:

  1. Олія плодів шипшини, загального каротину не менше 20 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води кімнатної температури, після їжі. На курс – 2 упаковки.

  Четвертий етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  2. Шрот насіння гарбуза – по 1 десертній ложці 2 рази на день, з кисломолочними продуктами, свіжим молоком, водою, на вибір. Запити 1 склянкою води. На курс – 2 упаковки по 300 г.

  3. «Чоловіча формула» – по 1 чайній ложці вранці, під час їжі. На курс – 2 флакони по 200 мл.

 13. Везикуліти

  До протокольного лікування додати:

  1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С – по 1 фітоциліндру, ректально (в пряму кишку) на протязі 10 днів. На курс – 1 упаковка.

  2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику, розчинивши його в 0,5 склянки води, 2 рази на день. На курс – 2 упаковки.

  3. «Чоловіча формула» – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 200 мл.

  Потім:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  2. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 упаковки.

  3. Олія горіха волоського з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3 % – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

 14. Уретрити

  Перший етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – по 1 фітоциліндру вранці, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  3. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  4. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води кімнатної температури. На курс – 2 упаковки.

  Другий етап:

  1. Олія плодів шипшини, загального каротину 20 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Олія насіння вівса, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 1 раз на день, під час їжі. На курс – 1 флакон 100 мл.

  3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок берези – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  4. Пилок квитковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.

 15. Цистити

  Перший етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – по 1 фітоциліндру вранці, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  3. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  4. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, після їжі, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру або меду, розсмоктати. На курс – 2 флакони по 30 мл.

  5. Шрот насіння льону – після їжі по 1 чайній ложці 3 рази на день, з кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 2 упаковки по 100 г.

  Другий етап:

  1. Олія плодів шипшини, ліпофільний комплекс, загального каротину не менше 20 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок берези – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, 3 дні підряд, на ніч, ректально (в пряму кишку). Після цього – по 1 фітоциліндру 1 раз на тиждень. На курс – 1 упаковка.

  3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день під час їжі. На курс – 4 упаковки.

 16. Еректильна дисфункція органічного походження

  1) Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок чорної тополі - після стулу або очисної клізми з відваром ромашки ( t води 18˚ - 20˚С) по 1 фітоциліндру, ректально (в пряму кишку) через день на протязі 20 днів, 1 упаковка.
  2) Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом амаранту – після стулу або очисної клізми з відваром ромашки ( t води 18˚ - 20˚С) по 1 фітоциліндру, ректально ( в пряму кишку ) на протязі 20 днів, 1 упаковка.
  При вираженому астеноневрологічному синдромі додати Протистресовий комплекс по 7 крапель 2 рази на день, після їжі, розсмоктувати. Не менше 2 курсів на рік.

Педіатрія

 1. Гельмінтози

  1. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 12 мг% – два рази на день, по 1 чайній ложці, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 2 рази на день, змішавши з ряжанкою, кефіром, водою, на вибір, замість або після їжі. На курс – 3 упаковки по 100 г.

  3. Шрот насіння гарбуза – по 1 чайній ложці 2 рази на день, змішавши з ряжанкою, кефіром, водою, на вибір, після або замість їжі, запити 0,5 склянки води. На курс – 1 упаковка 300 г.

  4. Насіння кмину чорного знежирене – по 1 чайній ложці 2 рази на день, змішавши з 0,5 склянки ряжанки, кефіру, води, на вибір, після або замість їжі. На курс – 3 упаковки по 50 г.

  Шроти та насіння можна приймати одночасно як «мюслі» в рекомендованій пропорції, змішавши з 1 склянкою ряжанки, кефіру, води, на вибір. Запити 1 стаканом води.

 2. Підвищена метеозалежність

  1. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2–3 рази на день, попередньо змішавши з 0,5 склянки води. На курс – 3 упаковки.

  2. Олія насіння вівса , ліпофільний комплекс, сума поліненасичених жирних кислот олеїнової та лінолевої не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  3. Протистресовий комплекс – по 5-7 крапель 2 рази на день, після їжі. На курс – 1 флакон 30 мл.

 3. Атопічний дерматит

  1. Олія насіння вівса, ліпофільний комплекс з вмістом суми олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Шрот насіння льону – по 1 столовій ложці 2 рази на день, змішавши з водою, кефіром, ряжанкою, на вибір. На курс – 2 упаковки по 100 г.

  Зовнішньо для догляду за шкірою (після вмивання, купання) рекомендується застосовувати олію виноградної кісточки, з вмістом суми олеїнової та лінолевої кислот не менше 82%.

  Потім застосовуються:

  1. Олія горіха волоського, з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 3% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику, розчинивши в 0,5 склянки води, 1 раз на день. На курс – 4 упаковки.

 4. Ювенільний ревматоїдний артрит

  1. Олія плодів шипшини, ліпофільний комплекс, з вмістом загального каротину не менше 40 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 упаковки. Рекомендується провести 3–4 курси протягом року.

 5. Часто і тривало хворіючі діти

  1. Олія зародків пшениці ліпофільний комплекс з вмістом загального токоферолу не менше 60 мг% – по 1 чайній ложці 1 раз на день, під час їжі, три тижні. На курс –2 флакони.

  2. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 1 раз на день, під час їжі. На курс – 1 упаковка. Рекомендується провести 3–4 курси протягом року.

 6. Зайва вага (ожиріння)

  1. Гречка з інуліном – по 2 столових ложки 2 рази на день, як другий сніданок та вечірній «перекус» після 18:00 з кисломолочними продуктами кефіром, ряжанкою, кислим молоком, на вибір – 4 місяці з перервами по 10 днів. На курс – 8 упаковок по 500 г.

  2. Олія виноградної кісточки, ліпофільний комплекс, з вмістом суми олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі – 4 курси по 2 тижні, на протязі 4 місяців. На курс – 8 флаконів по 100 мл.

 7. Міопія у дітей

  1. Лютеїн з антиоксидантами – дітям з 3-х річного віку – по 1 пакетику 1 раз в день, під час їжі; старше 16 років – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі; протягом 6 тижнів. На курс – 2 упаковки. Рекомендується провести 3–4 курси протягом року.

 8. Відставання дітей у фізичному розвитку (неендокриного походження)

  Перший етап:

  1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Клітковина насіння амаранту – по 1 десертній ложці 2 рази на день, під час їжі, змішавши з рідиною (вода, кефір, ряжанка), запити 0,5 склянки води. На курс – 2 банки по 450 г.

  3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 1 раз на день, попередньо змішавши з 0,5 склянки води. На курс – 3 упаковки. Приймати протягом 3 місяців.

  Другий етап:

  1. Олія зародків пшениці, загального токоферолу не менше 60 мг% – по 1 чайній ложці один раз на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Шрот насіння гарбуза – по 1 чайній ложці 2 рази на день, з їжею, яка не потребує підігріву, або змішавши з рідиною – ряжанкою, кефіром, водою, на вибір, під час їжі. Запити 0,5 склянки води. На курс – 1 упаковка 300 г.

  Третій етап:

  1. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 12 мг% – один раз на день, по 1 чайній ложці, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 2 рази на день, з їжею, яка не потребує підігріву або змішавши з ряжанкою, кефіром, водою, на вибір, під час їжі. На курс – 3 упаковки по 100 г.

  3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику один раз на день, під час їжі. На курс – 2 упаковки. Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 9. Пелюшковий дерматит

  1. Олія примули вечірньої, ліпофільний комплекс з вмістом гамма-ліноленової кислоти не менше 8% – обробляти чисту суху шкіру проблемних зон по 2–3 рази на день. На курс – 1 флакон 100 мл.

 10. Варікоцеле і крипторхізм

  1. Олія насіння вівса, ліпофільний комплекс, сума олеїнової та ліноленової поліненасичених жирних кислот не менше 80% , починаючи з 3-х років, під час їжі по 1 чайній ложці 1-2 рази на день, в залежності від віку. Приймати за 10–15 днів до операції і продовжувати приймати після операції. На курс – 2 флакони. Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 11. Бронхіальна астма

  1) Олія насіння вівса ліпофільний комплекс з вмістом суми олеїнової та линолевої кислот не менше 80% - по 1 чайній ложці під час їжі, 1 - 2 рази на день, в залежності від віку.
  Рекомендується провести 3–4 курси на протязі року.

Серцево-судинні захворювання

 1. Гіпертонічна хвороба

  Перший етап:

  1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5%.

  2. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, під час їжі, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру або меду. На курс – 2 флакони по 30 мл.

  3. Клітковина зародків пшениці з виноградною кісточкою – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 2 упаковки по 250 г.

  4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  Другий етап:

  1. Олія насіння льону, сума поліненасичених жирних кислот Омега-3 не менше 45% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Плоди розторопші подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20–30 хвилин до їжі, запити водою. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші подрібнені приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г.

  Третій етап:

  1. Олія кісточок винограду, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 1 раз на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Олія примули вечірньої з вмістом гамма-ліноленової кислоти 3 % – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі, з рідиною. На курс – 4 упаковки. Курс повторювати 2 рази на рік.

 2. Ішемічна хвороба серця

  Перший етап:

  1. Олія примули вечірньої з вмістом гамма-ліноленової кислоти 3 % – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. Приймати до півроку.

  2. Клітковина зародків пшениці з виноградною кісточкою – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 1 упаковка 250 г.

  3. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, під час їжі, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру або меду. Через кожні 14 днів прийому робити перерву на 7 днів. На курс – 2 флакони по 30 мл.

  Другий етап:

  1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5 %.

  2. Шрот насіння вівса – по 1 десертній ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 2 упаковки по 300 г.

  3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  Третій етап

  1. Плоди розторопші подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20–30 хвилин до їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші подрібнені приймають під час їжі.

  2. Олія примули вечірньої з вмістом гамма-ліноленової кислоти 3 % – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. Приймати до півроку. Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 3. Атеросклероз судин головного мозку

  Перший етап:

  1. Олія насіння амаранту, ліпофільний комплекс, сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 флакони по 100 мл.

  2. Олія примули вечірньої з вмістом гамма-ліноленової кислоти 3% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 флакони по 100 мл.

  3. Клітковина зародків пшениці з виноградною кісточкою – по 1 столовій ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 2 упаковки по 250 г.

  4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  Другий етап:

  1. Олія насіння льону, сума поліненасичених жирних кислот Омега-3 не менше 45% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 флакони по 100 мл.

  2. Плоди розторопші плямистої подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20 хвилин до їжі, запити водою. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші подрібнені приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г.

  3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка. Курс повторювати 2 рази на рік.

Eндокринні захворювання

 1. Ожиріння

  1. Гречка з інуліном – по 2 столових ложки 2 рази на день, як другий сніданок та вечірній «перекус» після 1800 з кисломолочними продуктами (кефіром, ряжанкою, кислим молоком) – 4 місяці з перервами по 10 днів. На курс – 8 упаковок по 500 г.

  2. Олія виноградної кісточки, ліпофільний комплекс з вмістом суми олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі – 4 курси по 2 тижні, протягом 4 місяців. На курс – 8 флаконів по 100 мл.

 2. Цукровий діабет II типу, інсулінонезалежний

  Перший етап:

  1. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5%  – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5 %.

  2. Гречка з інуліном – по 2 столових ложки 2 рази на день, приймати протягом 3-х місяців, зразу після прийому їжі, з кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 9 упаковок по 500 г.

  3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  Другий етап:

  1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20 хвилин до їжі, запивати водою. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Шрот плодів розторопші плямистої приймають під час їжі. На курс – 3 упаковки по 100 г.

  3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  Третій етап:

  1. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 упаковки.

  2. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 4 флакони по 30 мл з вмістом ефірної олії 0,5%.

  3. Гречка з інуліном – по 2 столові ложки 2 рази на день, приймати протягом 3-х місяців, зразу після прийому їжі, з кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 9 упаковок по 500 г. Курс повторювати 2 рази на рік.

Захворювання шлунково-кишкового тракту

 1. Неспецифічний виразковий коліт

  Перший етап:

  1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  Другий етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  2. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 3–4 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 стакана води кімнатної температури, в проміжках між прийомами їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г. Замість Шроту насіння льону можна використовувати Йод, селен, цинк, клітковину розчинну – по 1 пакетику 2 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води. Курс повторювати 2-3 рази на рік.

 2. Закрепи

  1. Гречка з інуліном – по 1 столовій ложці 2 рази на день, вранці з компотом або соком, ввечері з кефіром або йогуртом, приймати протягом 1 місяця. На курс – 2 упаковки по 350 г.

  2. Олія насіння гарбуза, з вмістом загального каротину не менше 12 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, додавати в салати або перед їжею, протягом 1 місяця. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  3. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 2 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 стакана води кімнатної температури, запити 1 склянкою води. На курс – 3 упаковки по 100 г. Рекомендується провести 3–4 курси протягом року.

 3. Дисбактеріоз, метеоризм

  Перший етап:

  1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води. На курс – 4 упаковки.

  3. Гречка з інуліном – по 2 столових ложки 2 рази на день, приймати зразу після прийому їжі з свіжо вижатим соком або кисломолочними продуктами. На курс – 5 упаковок по 500 г.

  4. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок берези – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  Другий етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  Третій етап:

  1. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом бруньок тополі чорної – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, на ніч по 1 фітоциліндру три дні підряд, ректально (в пряму кишку), потім по 1 фітоциліндру 1 раз в тиждень, на ніч, ректально. На курс – 1 упаковка.

  2. Олія насіння гарбуза, з вмістом загального каротину не менше 12 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  3. Пилок квітковий (обніжка бджолина) – по 1 пакетику 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 упаковки.

 4. Панкреатит хронічний

  Перший етап:

  1. Плоди розторопші плямистої подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день, попередньо змішавши з ряжанкою, кефіром, водою, на вибір, за 20 хвилин до їжі. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші подрібнені приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г.

  2. Олія насіння льону, вміст суми поліненасичених жирних кислот Омега-3 не менше 45% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день, під час їжі. Додавати в готові страви перед вживанням їх в їжу. На курс – 1 флакон 200 мл.

  3. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 12 мг% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день, під час їжі. Додавати в готові страви перед вживанням в їжу. На курс – 1 флакон 200 мл.

  Другий етап:

  1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 1 раз на день, під час їжі, додавати в готові страви перед їх вживанням в їжу. На курс – 1 флакон 100 мл.

  2. Олія насіння вівса, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 1 раз на день, під час їжі. На курс – 1 флакон 100 мл.

  3. Шрот насіння льону – 1 чайну ложку розмішати в 0,5 склянки води кімнатної температури, приймати 2-4 рази на день у проміжках між прийомами їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г. Курс повторювати 2-4 рази на рік.

 5. Виразкова хвороба шлунку, 12-палої кишки

  1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі (сніданок, вечеря). На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Олія насіння вівса, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі (2-й сніданок, обід). На курс – 2 флакони по 100 мл.

  3. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 3–4 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 стакана води кімнатної температури, в проміжках між прийомами їжі. На курс – 3 упаковки по 100 г.

  4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – на протязі 10 днів по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка. Курс повторювати 2 рази на рік, у весняний та осінній періоди.

 6. Хронічний гастрит

  1. Олія насіння амаранту, вміст сквалену не менше 1000 мг% (1%) – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі (сніданок, вечеря). На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Олія насіння вівса, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі (2-й сніданок, обід). На курс – 2 флакони по 100 мл.

  3. Шрот насіння льону – в проміжках між прийомами їжі по 1 чайній ложці 3–4 рази на день, попередньо розмішавши в 0,5 склянки води кімнатної температури. На курс – 2 упаковки по 100 г.

Захворювання гепатобіліарної системи

 1. Холецистити хронічні

  Перший етап:

  1. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20 хвилин до їжі. При жовчокам’яній хворобі Шрот плодів розторопші плямистої приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г.

  2. Олія плодів шипшини, загального каротину не менше 20 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час або зразу після їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  3. Протистресовий комплекс – по 5 крапель 2 рази на день, після їжі, можна додати на 0,5 чайної ложки цукру або меду, розсмоктувати. На курс – 1 флакон 30 мл. Приймати 2 тижні, зробити перерву 10 днів, повторити курс.

  4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – на протязі 10 днів по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  Другий етап:

  1. Шрот насіння гарбуза – під час їжі по 1 десертній ложці 2 рази на день, з рідиною: кисломолочними продуктами, свіжим соком, водою, на вибір. На курс – 2 упаковки.

  2. Олія насіння розторопші, вміст бегенової кислоти не менше 1,2 % – по 1 чайній ложці 1 раз на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  3. Олія виноградної кісточки, сума олеїнової та лінолевої кислот не менше 82% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. На курс – 4 флакони по 100 мл. Курс повторювати не менше 2 разів на рік.

 2. Гепатити, в тому числі вірусні

  1. Шрот плодів розторопші плямистої або Плоди розторопші плямистої подрібнені – по 1 чайній ложці 2 рази на день, за 20 хвилин до їжі, запити водою. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші плямистої подрібнені та Шрот плодів розторопші плямистої приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г.

  2. Олія насіння льону, сума поліненасичених жирних кислот Омега-3 не менше 45% або Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 12 мг%, або Олія плодів розторопші, бегенової кислоти не менше 1,2 % – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі. Тривалість прийому олій – від чотирьох до десяти тижнів, в залежності від важкості стану, особливостей перебігу захворювань.

  3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – по 1 фітоциліндру на ніч, після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка. Курс повторювати 2–3 рази на рік.

 3. Дискінезії жовчовивідних шляхів

  1. Олія насіння льону, сума поліненасичених жирних кислот Омега-3 не менше 45% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі (сніданок, обід). На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 12 мг% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі (2-й сніданок, вечеря). На курс – 2 флакони по 100 мл.

  3. Плоди розторопші подрібнені – по 1 чайній ложці, 2 рази на день, за 20 хвилин до їжі, з рідиною. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші подрібнені приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г. Курс повторювати 2 рази на рік.

Нормалізація імунітету

 1. Нормалізація імунітету

  1. Олія насіння вівса , ліпофільний комплекс, сума олеїнової та лінолевої поліненасичених жирних кислот не менше 80% – по 1 чайній ложці 1 раз на день, під час їжі, протягом 2-3 місяців.

  2. Фітоціліндри профілактичні з екстрактом липи – після випорожнення кішківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  Потім

  1. Фітоціліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після стулу або очисної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру ввечері, ректально (в пряму кишку). На курс – 1 упаковка.

  2. Олія насіння кмину чорного з вмістом ефірної олії 0,5% – по 10 крапель 2 рази на день, під час або після їжі. На курс – 1 флакон 30 мл.

  3. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 2–3 рази на день, попередньо змішавши з 0,5 склянки води. На курс – 3 упаковки.

  Слід дотримуватися правил особистої гігієни: мити руки після вулиці чи відвідування громадського транспорту, до і після відвідування туалету; уникати місць масового скупчення людей; не доторкатися брудними руками до слизової очей, носа, губ.

Стоматологія

 1. Стоматологія

  При проведенні фонофорезу на вібратор площею 1 см² та на вражену слизову нанести олію з насіння амаранту. Режим роботи – безперервний, інтенсивність 0,2 Вт/см2, час впливу – по 2 хвилини на елемент ураження, але сумарно не більше 10 хвилин. Курс – 5–6 процедур.

  Критерієм ефективності застосування слугували клінічні та біохімічні показники, строки епітелізації ураження слизової, тривалість ремісій.

  Хронічний рецидивуючий афтозний стоматит – епітелізація афт настала на 3–4 день, на відміну від звичайних 7–8 днів, збільшився період ремісії.

  Травми слизової оболонки порожнини рота – після 1–2 сеансів фонофорезу у хворих припинялись болі, а після 2–3 сеансів спостерігалась повна епітелізація.

  Протезні стоматити – після 2–3 сеансів фонофорезу у хворих припинялись болі, а після 4–5 сеансів спостерігалась повна епітелізація.

  Одночасно з цими фізіотерапевтичними процедурами пацієнтам рекомендувався прийом наступних продуктів:

  1. Олія плодів шипшини , ліпофільний комплекс, загального каротину не менше 20 мг% – по 1 чайній ложці два рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини та екстрактом ромашки – після випорожнення кішківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  3. Фітоциліндри профілактичні з екстрактом липи – після випорожнення кішківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

Захворювання шкіри

 1. Трофічні виразки

  1. Олія насіння вівса, сума поліненасичених жирних кислот олеїнової та лінолевої не менше 80% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 1 раз на день, попередньо змішавши з 0,5 стакана води. На курс – 3 упаковки. Приймати протягом 3 місяців.

  3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

 2. Атопічний дерматит

  1. Олія насіння вівса, сума поліненасичених жирних кислот олеїнової та лінолевої не менше 80% – по 0,5 чайної ложки 2 рази на день, під час їжі. На курс – 2 флакони по 100 мл.

  2. Шрот насіння льону – по 1 чайній ложці 2 рази на день, змішуючи з водою, кефіром, ряжанкою, на вибір. На курс – 2 упаковки по 100 г.

 3. Псоріаз, екзема, дерматити

  Перший етап:

  1. Олія насіння гарбуза, загального каротину не менше 12 мг% – 3 рази на день, по 1 чайній ложці під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Шрот плодів розторопші плямистої – по 1 чайній ложці два рази на день, за 20–30 хвилин до їжі. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Шрот плодів розторопші плямистої приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г.

  3. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом плодів шипшини – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру, на ніч, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  4. Фітоциліндри профілактичні з ліпофільним комплексом насіння амаранту – після випорожнення кишківника або, в разі закрепу, після очищувальної клізми з відваром ромашки, температура води 18–20°С, по 1 фітоциліндру вранці, ректально (в пряму кишку). На курс – 2 упаковки.

  Другий етап:

  1. Олія насіння льону, сума Омега-3 поліненасичених жирних кислот не менше 45% – по 1 чайній ложці три рази на день, під час їжі. На курс – 3 флакони по 100 мл.

  2. Плоди розторопші плямистої подрібнені – по 1 чайній ложці два рази на день, за 20–30 хвилин до їжі. При жовчокам’яній хворобі, відсутності жовчного міхура Плоди розторопші плямистої подрібнені приймають під час їжі. На курс – 2 упаковки по 100 г.

  3. Шрот насіння льону – 1 чайну ложку розчинити у 0,5 склянки води, приймати 2 рази на день, після їжі, запивати водою. На курс – 3 упаковки по 100 г.

  Третій етап:

  1. Олія насіння вівса, сума поліненасичених жирних кислот олеїнової та лінолевої не менше 80% – по 1 чайній ложці 2 рази на день, під час їжі (сніданок, вечеря). На курс – 3 флакони.

  2. Йод, селен, цинк, клітковина розчинна – по 1 пакетику 1 раз на день, попередньо змішавши з 0,5 стакана води. На курс – 6 упаковок.

  3. Протистресовий комплекс – по 5–7 крапель, 2 рази на день, після їжі. На курс – 2 флакони по 30 мл.

ПРИМІТКА:

 1. Наведені в рекомендаціях фітоциліндри упаковкою по 10 капсул.
 2. Якщо щось з рекомендованої продукції не зможете купити в аптеці, можете замовити у нас на підприємстві за телефоном: 0412-40-14-22.

Ми відповідаємо на ваші питання

Будь ласка, зв’яжіться з нами

ivasenko.nikolay@gmail.com
office@bioproduct.com.ua

0 800 500 399 – гаряча лінія, консультує лікар
(0412) 401-422
(0412) 445-315
+38 (091) 333-53-95
+38 (068) 285-02-48