Консультація про продукти за номером 0 800 500 399
На підприємстві впроваджено ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000 (НАССР), ДСТУ ISO 14001

Профілактика коронавірусної інфекції

У зв‘язку з активним поширенням нових штамів вірусу SARS-CoV-2 наводимо перелік простих порад, які допоможуть вам захистити себе та своїх близьких від хвороби або полегшити її перебіг. 

 • В першу чергу приділіть особливу увагу харчуванню: їжа має бути збагачена білками та необхідними організму вітамінами. Додайте до свого раціону м’ясо, молочні продукти та бобові.
 • Свіже повітря – запорука міцного імунітету. Не забувайте про необхідність фізичних навантажень та намагайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі (за умови гарного самопочуття).
 • Оминайте скупчення людей, мінімізуйте необов‘язкові соціальні контакти – якщо маєте можливість дійти до роботи пішки, краще не використовуйте громадський транспорт.
 • Мийте руки та обробляйте їх антисептиком, особливо, коли повертаєтесь додому з громадських місць.
 • Використовуйте захисні маски щоразу, коли контактуєте з великою кількістю людей: у магазинах, громадському транспорті, тощо. Не забувайте про дотримання соціальної дистанції.
 • Обмежте перегляд новин та передач про коронавірус, якщо вони негативно впливають на ваш психологічний стан.

Приділіть особливу увагу зміцненню імунітету. Для цього радимо використовувати:

олію кмину чорного (Nigella damascena), одержану низькотемпературною екстракцією, яка містить не менш ніж 0,5% ефірної олії, тимохінон, алкалоїди, поліненасичені жирні кислоти в природній формі і посилює неспецифічний імунітет;

олію насіння льону, яка містить не менше 45% поліненасичених жирних кислот омега-3 та покращує стан серцево-судинної системи, допомагає коригувати рівень холестерину, посилює бар’єрні функції слизових організму;

олію примули вечірньої (енотери), до її складу входить ɤ-линоленова кислота і вона підтримує судини у здоровому стані, зменшує ризик виникнення аутоімунних ускладнень;

I, Se, Zn, клітковина розчинна, в двох пакетиках якого міститься збалансована денна кількість йоду, селену, цинку та інших необхідних макро і мікроелементів, які підвищують захисні сили організму.

Оскільки основні шляхи потрапляння вірусу до організму це слизові рота та носа, радимо звернути увагу на гігієнічні засоби у вигляді спрею – «Вільний носик» та «Чисте горличко». Противірусну, протимікробну, протигрибкову та протизапальну дію екстрактів та ліпофільних комплексів, що входять до складу цих засобів, перевіряли в Інституті епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л. В. Громашевського НАМН України м. Київ, Інституті урології НАМН України м. Київ та в Національному фармацевтичному університеті м. Харків.

Так:

 • низькотемпературний екстракт кропу має вірусоцидну дію проти коронавірусу трансмісивного гастроентериту свиней, герпесу, та пташиного грипу H1N1, бактерицидну дію проти St.aureus, фунгіцидну проти грибку Candida;
 • низькотемпературні екстракти і ліпофільні комплекси розторопші плямистої, плодів шипшини, кропу, анісу зірчастого, полину діють проти Kl. pheumonias, Candida, Candida albicans,  Candida non-albicans;
 • галактоліпід ДОТГГ, який входить до складу ліпофільного комплексу плодів шипшини, має високу протизапальну дію.

Препарати можна використовувати на слизові носа і горла дітям з п’яти років та дорослим вранці і ввечері.

Якщо ви захворіли, засоби слід використовувати до чотирьох разів впродовж дня до повного одужання.

У випадку, якщо спрей «Вільний носик» буде викликати подразнення носа, використовуйте ватні палички для нанесення його на слизову.

Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті компанії www.bioproduct.com.ua.

Придбати продукцію можна кількома шляхами:

 • в аптеках Вашого міста чи населеному пункті;
 • через інтернет-магазин bioproducts.ua;
 • на сайті компанії;
 • або замовити за телефонами +38(068)2850248; +38(0412)401422; +38(091)3335395.

Безкоштовну консультацію лікаря можна отримати за телефоном 0800500399 (дзвінки на території України зі стаціонарних телефонів безкоштовні).


Лікар-терапевт вищої категорії               ОСІННЯ Л. М.