НВ ТОВ «Житомирбiопродукт»

Ви можете отримати інформацію про застосування наших продуктів, зателефонувавши за номером 0 800 500 399

* Дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів на цей номер - безкоштовні.

Сайт актуальний. Останнє доповнення внесене 5 травня 2019

Олія амаранту в лікуванні дітей із затримкою фізичного розвитку.

© 2009
О.Є. ФЕДОРЦІВ, Т.О. ВОРОНЦОВА, І.В. КУБЕЙ, О.М. ШУЛЬГАЙ, Н.І. БАЛАЦЬКА
Тернопільський державний медичний університет ім.. І.Я. Горбачевського

 

Проблемою в лікуванні дітей із затримкою росту не ендокринного ґенезу є загроза поліпрагмазії, оскільки затримка  росту вимагає комплексного тривалого лікування препаратами метаболічної дії, а супутня захворюваність, в основному хронічні захворювання травної та гепатобіліарної системи, в свою чергу, вимагає відповідного симптоматичного лікування. В зв'язку з цим виникає необхідність цілеспрямованого пошуку раціональної патогенетичної терапії, яка б сприяла активній стимуляції ростових процесів та відновленню функціонального  стану внутрішніх органів, мали мінімальні побічні ефекти  і дозволяла вирішити проблему поліпрагмазії.

  Практично за будь-якої патології і будь-якої несприятливої (стресової) ситуації активізуються процеси вільно-радикального окислення, що призводить до накопичення токсичних речовин, які відносять до ендотоксинів. Перекисне пошкодження білкових речовин призводить до їх деградації, що негативно діє на структуру клітинних мембран. Про це свідчить  підвищення сорбційної  здатності еритроцитів за А.А. Тогайбаєвим.

  Більш високі показники сорбційної здатності еритроцитів та малонового діальдегіду спостерігалися у дітей з субнанізмом соматогенного та змішаного ґенезу (конституційно-соматогенного) порівняно хворими із субнанізмом сімейним, що можна пояснити значним відсотком хронічних захворювань, які посилюють порушення метаболічного гомеостазу.

  До комплексної терапії дітей із затримкою росту було включено курс лікування олією з насіння амаранту. Основні компоненти досліджуваної олії - ненасичені жирні кислоти: пальмітинова  (18%), лінолева (41%), олеїнова (37%), каротиноїди - 40мг%, токофероли та токотрієноли - 94,5мг%, сквален - до 12%. Високий вміст сквалену передбачає нормалізацію тканинного дихання, посилення антимікробного та  регенерую чого ефекту, активізацію відновних процесів.

  Олію з насіння амаранту (виробництва НВ ТОВ «Житомирбиопродукт»)  призначали хворим по 1 чайній ложці (5мл) в два - три прийоми під час їди, протягом місяця, на рік два курси. Застосування  олії з насіння амаранту сприяло більш швидкій регресії функціональних порушень шлунково-кишкового тракту (диспепсичних змін), ознак дискинезії жовчовивідних шляхів, що мало позитивний вплив на динаміку супутньої патології у дітей з субнанізмом. Окрім цього, відмічено достовірні зміни у системі перекісного окислення ліпідів, стабілізацію клітинних мембран поліпшення дезинтоксикуючої функції організму. До лікування відмічалося підвищення показників малонового альдегіду (4,31 + 0,31 мкмоль/л)  та сорбційної здатності еритроцитів(55,53 + 2,45%) в основній та контрольних групах. Після проведеного лікування через 3 місяці ці показники в основній групі знизилися відповідно до 3,68 + 0,03 мкмоль/л  (малонового альдегіду) та 32,05 + 0,18% (сорбційна здатність еритроцитів), що має достовірну різницю (р< 0,001). В контрольній групі відмічалась лише тенденція до нормалізації показників, в основній - ці показники відповідали нормі.

  Оцінка фізичного розвитку дітей із субнанізмом через три місяці від початку лікування дозволяє відмітити збільшення маси тіла у 65,2% дітей в основній групі та у 31,25% дітей в контрольній групі. Оцінити динаміку росту за цей короткий період неможливо, але відмічено тенденцію до збільшення швидкості росту в основній групі.

 


Коментарі до цієї статті:Марина11/10/2009

Где продаётся ваша продукция, в частности масло? Спасибо.

Марина, нашу продукцию ищите в аптеках города (Житомир, Киев) и в специализированных отделах магазинов.
Вы также можете связаться с нами для оформления заказа непосредственно у нас в офисе.
Благодарим за интерес к нашей продукции!


Ирина Николаевна

Здравствуйте. Хотелось бы детальнее узнать о целебных свойствах амаранта в масле вашего производства. Спасибо за интересную статью!

Здравствуйте, Ирина. Предлагаем ознакомиться с нашим маслом из семян амаранта, а также изучить полезные свойства амаранта.
Всегда готовы ответить на Ваши вопросы! Спасибо за внимание.

Житомирский район, с.Довжик, ул. Лесная, 10а

Компанiя історія та місія компанії Аннушка,досягнення і здобутки підприємства Наша адреса Адреса Житомирбіопродукт, Аннушка контактна інформація,Житомир офіс підприємства Продукцiя Каталог продукції Житомирбіопродукт, натуральні харчові продукти компанії Аннушка, Житомир виробництво біопродуктів Досвід лікаря практичні поради лікарів,порфілактика захворювань,натуральні харчові продукти без ГМО Ожиріння, гіпертензія, діабет, ішемічна хвороба серця, гіперхолестеринемія - лікування та профілактика Ожиріння, гіпертензія, діабет, ішемічна хвороба серця Нагороди, дипломи і сертифікація сертифікати і нагороду компанії Аннушка,відзнаки Житомирбіопродукту,продукт року,виробник продуктів харчування без ГМО Лабораторія Лабораторія Житомирбіопродукт, офіс компанії Аннушка, вхідний контроль за якістю продукції, показники безпеки Сировина сировина для виробництва екологічно чистих продуктів харчування,продукція без ГМО Наукові матеріали Наукові публікації Житомирбіопродукту,поради науковців і медичних працівників,статті та огляди продукції компанії,проблеми харчування людини,екологія. Сертифікація виробництва Сертифікація виробництва Енциклопедiя Енциклопедiя

Коментарі до цієї статті