Консультація про продукти за номером 0 800 500 399
На підприємстві впроваджено ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000 (НАССР), ДСТУ ISO 14001

На підприємстві впроваджені інтегрована система управління якістю і безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 9001ДСТУ ISO 22000 (НАССР) та система екологічного управління ДСТУ ISO 14001.

Підприємство виготовляє продукцію за новітніми технологіями, які без змін зберігають природний склад та енергетику продуктів.

В інформації складу продуктів:

 • “вироблено за низькотемпературною технологією” – це перший холодний віджим за температури, яка не перевищує +40°C;
 • “вироблено низькотемпературною екстракцією” – тобто розчинником є скраплений інертний газ. Технологічний процес проходить в цьому випадку в коридорі температур від -20°C до +30°C.

Наші партнери:

 • Інститут урології НАМН України м. Київ
 • Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України м. Київ
 • “ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ім. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ” м. Київ
 • Інститут хімії поверхні ім. О. О. Чуйка м. Київ
 • Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України м. Київ
 • НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ м. Київ
 • ІНСТИТУТ ЕКОГІГІЄНИ І ТОКСИКОЛОГІЇ ім. Л.І.МЕДВЕДЯ м. Київ
 • Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського м. Тернопіль
 • Національний університет харчових технологій м. Харків
 • «Інститут еластографії»  м. Київ

Житомирбіопродукт - офіційний сайт виробника

Харчові продукти для спеціальних медичних цілей

Продукція НВ ТОВ «Житомирбіопродукт» упевнено зайняла свою нішу на ринку харчових продуктів і харчових продуктів для спеціальних медичних цілей

Продукти функціонального призначення

Для виготовлення продукції використовуються: Листя м’яти подрібнене, Суцвіття липи, Насіння розторопші плямистої, Насіння гарбуза, Насіння льону, Насіння амаранту, Коріння валеріани, Зародки пшeниці, Зародки вівса

Безпека продукції

На підприємстві впроваджена Система управління якістю харчових продуктів, яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9001, ISO 22000 (НАССР) та екологічному стандарту ISO 14001

Здоров’я людини та резерви його відновлення

З продуктами харчування, питною водою в організм людини потрапляють різні токсини (радіонукліди, важкі метали, органічні забруднювачі), які змінюють природне біологічне, біоінформаційне внутрішнє середовище організму, що призводить не тільки до погіршення захисних функцій, але й до різних захворювань людини.

Тому для збереження природного здоров’я, довголіття слід підтримувати у винятковій чистоті внутрішній стан організму, тобто постійно проводити його ендоекологічне очищення, відновлення природної екологічної та інформаційної чистоти всіх систем організму.

У вирішення даної проблеми добре вписується використання продуктів, які випускаються нашим підприємством, що мають природну біоенергетичну, біоінформаційну цінність.

Пропонуємо ознайомитися з характеристикою харчових продуктів для спеціальних медичних цілей, які спеціально розроблені та виготовлені для споживання під наглядом лікаря. Вони призначені для часткової або повної заміни звичайного раціону харчування пацієнтів з обмеженою, ослабленою або порушеною здатністю приймати, перетравлювати, засвоювати звичайні харчові продукти або певні поживні речовини, що містяться в них, або метаболіти і які реалізуються через аптечну мережу і спеціалізовані відділи магазинів.

Наші принципи

Часті запитання

 1. Детальний опис товару

  Детальний опис продукції компанії «Житомирбіопродукт», включаючи діючі речовини, рекомендації до вживання, інструкції до застосування, протипоказання, дані про сертифікацію, фото товару в упаковці розміщені безпосередньо на сторінці товару.

  Додаткову інформацію завжди можна отримати, зв'язавшись з нами. Також працює гаряча лінія 0 800 500 399

 2. Сертифікація виробництва

  Звичайно ж, наше виробництво сертифіковане. Нагороди та сертифікати нашого підприємства підтверджують якість продукції компанії «Житомирбіопродукт».

 3. База знань підприємства

  Співробітники нашого підприємства вносять свій внесок в скарбничку знань компанії. Таким чином можна знайти рекомендації лікаря на багато питань, що стосуються лікування різних захворювань і підтримування здоров'я організму.