Консультація про продукти за номером 0 800 500 399
На підприємстві впроваджено ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000 (НАССР), ДСТУ ISO 14001

Нормалізація імунітету з допомогою біодобавок «Ан-Нушка»

Слабкість імунітету (імунного захисту) – це не хвороба, а стан, передумова для розвитку різноманітних хвороб. Тому виняткову важливість набуває нормалізація імунітету.

Загальне зниження імунітету, як правило, пов’язане з однією або декількома групами негативних факторів: стресами і дисбалансом нервової системи; порушенням обміну речовин; станом слизових оболонок в організмі; порушеннями травлення; інтоксикацією організму.

Причини порушень імунітету комплексні, часто діють спільно, взаємно посилюючи негативний вплив: вік (у маленьких дітей імунітет ще несформований, а у літніх людей імунітет, як правило, вже ослаблений); наявність хронічних захворювань; прийом масованих курсів антибіотиків, гормональних препаратів; наявність ВІЛ-інфекції; нерегулярне, незбалансоване харчування, авітамінози; видалення селезінки; наявність пухлин, протокольна терапія онкології (опромінення, хіміотерапія) та інші. Без подолання цих чинників нормалізація імунітету неможлива.

Нормалізація імунітету           Нормалізація імунітету           Нормалізація імунітету

 

 

Ознаки порушень загального імунітету

Ознаки порушень загального імунітету різноманітні: часті простудні захворювання; хронічні: ангіна, бронхіт, гайморит та інші; тривале субфебрильне підвищення температури 37,0-37,5ºС без видимих ​​причин; хронічні грибкові захворювання шкіри, нігтів і слизових оболонок (у жінок – молочниця); часто загострюваний герпес, стоматит, фурункульоз та інші.

За імунітет в організмі відповідають так звані імунокомпетентні клітини. Вони різноманітні і представлені макрофагами, дендритними клітинами лімфатичних вузлів і селезінки, М-клітинами травного тракту, Т-лімфоцитами, В-лімфоцитами та іншими.

При нормалізації імунітету дуже важливі клітини-кілери – особливі лімфоцити, що знищують інфіковані вірусами клітини організму і чужорідні клітини, в тому числі патогенні мікроорганізми. Ніяка нормалізація імунітету неможлива без нормалізації функціонування цього складного комплексу імунокомпетентних клітин і органів, в яких вони знаходяться.

На відео нижче представлений процес роботи клітин-кілерів (Т-кілерів) під мікроскопом:

 

 

Продукти для нормалізації імунітету (імунокорекції)

В здоровому організмі імунні реакції збалансовані. Неадекватні підвищення імунних реакцій (гіперімунна відповідь) – проявляються в алергіях, а неадекватні зниження імунних реакцій (імунної відповіді) – в імунодефіцитних станах.

На відео нижче ви можете ознайомитись із загальним уявленням про імунну систему людини:

 

У протокольному лікуванні дисбалансу імунітету, що проводиться під наглядом лікаря, важливе значення має дієта в поєднанні зі здоровим, рухливим способом життя і правильним режимом харчування. Дієта є важливою складовою нормалізації імунітету.

Основними завданнями імуномодулюючої дієти є: нормалізація травлення; підвищення загальної енергетики і життєвих сил організму; нормалізація циркуляції крові і лімфи; відновлення балансу нервової системи; елімінація вегето-судинної дистонії; зняття психо-емоційних стресів.

Нестача вітаміну С знижує імунітет, людина відчуває себе мляво, при цьому стає більше схильною до інфекційних захворювань. НВ ТОВ «Житомирбіопродукт», ТЗ «Ан-нушка», з метою нормалізації імунітету виробляє знежирений Шрот плодів шипшини, що містить у великій кількості природний вітамін С. Цей шрот може використовуватися для додавання в компоти, кисіль та інші страви як джерело вітаміну С. Для нормалізації імунітету випускається Ліпофільний комплекс насіння кмину чорного (чорнушки) (олія кмину чорного), ТЗ «Ан-Нушка», вироблений методом низькотемпературної екстракції, що приймається краплями. Він посилює фагоцитоз, тим самим підвищуючи імунітет. Для нормалізації імунітету ефективний продукт Йод, селен, цинк, клітковина розчинна, ТЗ «Ан-нушка», що містить значні кількості органічних сполук цинку, критично необхідного для нормалізації імунітету. Для нормалізації імунітету застосовується продукт Омега-3, вітаміни С, Е, А, ТЗ «Ан-нушка», що підсилює антиоксидантний захист організму і насичує його жиро-і водорозчинними вітамінами. Сприятливий вплив на нормалізацію імунітету надає Олія насіння вівса, ТЗ «Ан-нушка», вироблене методом низькотемпературної екстракції, що містить жирні кислоти в природний цис-формах, що характеризується специфічним впливом на імунну систему – нормалізує кількість лімфоцитів в крові, ефективна при лейкопенії.

Схему застосування натуральних препаратів для нормалізації імунітету дивіться за посиланням.

 

Прокоментуйте публікацію

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *