Консультація про продукти за номером 0 800 500 399
На підприємстві впроваджено ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000 (НАССР), ДСТУ ISO 14001

Симптоми і супровід лікування атопічного дерматиту у дітей

Атопічний дерматит – алергічний дерматит, що протікає, як правило, в хронічній формі.

 

Причини виникнення атопічного дерматиту

Основною причиною виникнення захворювання є дисбаланс імунної системи, що виявляється в гіперімунній відповіді на надходження в організм подразника, наприклад, певного харчового продукту, і виникнення алергії.

атопічний дерматит у дітей симптоми і супровід лікування            засоби супроводу лікування атопічного дерматиту            атопічний дерматит у дорослих симптоми і супровід лікування

 

Дієта при супроводі лікування атопічного дерматиту

Дієта при супроводі протокольного лікування атопічного дерматиту є найважливішою складовою частиною лікування.

Основною спрямованістю дієти при ефективному лікуванні атопічного дерматиту є зниження надходження алергенів з їжею, зменшення запалення, нормалізація стану шкірних покривів, досягнення стійкої ремісії.

При комплементарному супроводі лікування атопічного дерматиту в раціон корисно включати високоякісні рослинні олії, наприклад, олію льону, гірчиці, гарбуза, багаті поліненасиченими жирними кислотами класу Омега-3. Їх вживання сприяє нормальному функціонуванню мікрофлори кишечника, оскільки порушення в даному процесі погіршують перебіг атопічного дерматиту.

 

Спеціальні продукти при супроводі лікування атопічного дерматиту

Для включення до складу дієти пацієнтів при комплементарному супроводі протокольного лікування дерматитів успішно використати матеріали, що випускаються НВ ТОВ «Житомирбіопродукт», ТЗ «Ан-нушка».

Зокрема, ефективним продуктом при супроводі лікування атопічного дерматиту є Олія насіння гарбуза, вироблене методом низькотемпературної технології, що містить значну кількість поліненасичених жирних кислот класу Омега-3 в природних цис-формах, а також вітаміни А, Е.

При лікуванні атопічного дерматиту також рекомендується Олія насіння льону, ТЗ «Ан-нушка», що є чемпіоном за вмістом поліненасичених жирних кислот класу Омега-3.

При лікуванні атопічного дерматиту застосовується Олія насіння вівса, ТЗ «Ан-нушка», що отримується методом низькотемпературної екстракції, що володіє вираженою імуномодулюючою дією. Шрот насіння льону, ТЗ «Ан-нушка», при супроводі лікування атопічного дерматиту має протизапальну дію.

Схему комплементарного супроводу лікування атопічного дерматиту дивіться за посиланням.

Також ви можете почитати Відгук про терапевтичну ефективність спеціального харчового продукту для дієтичного вживання «Олія з насіння вівса» і «Шрот з насіння льону» при атопічному дерматиті у дітей

 

Прокоментуйте публікацію

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *