Консультація про продукти за номером 0 800 500 399
На підприємстві впроваджено ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000 (НАССР), ДСТУ ISO 14001

Відгук про терапевтичну ефективність “Олія з насіння гарбуза” при хронічному вірусному гепатиті С

При значних досягненнях у вивченні етіології, патогенезу та клінічних особливостей перебігу хронічного вірусного гепатиту, однією з найбільш складних проблем залишається проблема їх лікування. Ефективність загальноприйнятої противірусної терапії складає від 25 до 60%, що не може задовольняти практичних лікарів. У зв’язку з цим зростає необхідність цілеспрямованого пошуку раціональної патогенетичної комплексної терапії, яка б сприяла повному відновленню функціонального стану печінки та мала мінімальні побічні ефекти.

Раціональне комплексне застосування етіопатогенетичної терапії може суттєво підвищити терапевтичний ефект і зменшити інтенсивність розвитку хронізації і несприятливих ускладнень при хронічному гепатиті. Одним з перспективних напрямків в патогенетичному лікуванні хронічного вірусного гепатиту може бути використання “Олії з насіння гарбуза” виробництва НВ ТОВ “Житомирбіопродукт”, торгова марка “Аннушка”.

Олії належить майбутнє, вважає відомий канадський дієтолог Роберт Кунді. Воно має лікувальну та профілактичну дію при атеросклерозі, серцево-судинної патології, захворюваннях печінки і жовчевивідних шляхів. Олія з насіння гарбуза має високий вміст каротиноїдів, ессенціальних жирних кислот (в т. ч. поліненасичених жирних кислот класу Омега 3 та Омега 6), вітаміни В1, В2, РР, біофлавоноїди, цинк та інші мікроелементи.

Олія з насіння гарбуза виробляється з гарантовано екологічно чистої сировини, вирощеної на спеціальних полях.

Відкрите дослідження з вивчення ефективності і переносимості “Олії з насіння гарбуза” виконувалось у відповідності до вимог Державного фармакологічного центру МОЗ України до клінічних досліджень, у відповідності до етичних принципів, які викладені в Хельсінській Деклараціїї. Дозування становило: “Олії з насіння гарбуза” (виробництва НВ ТОВ “Житомирбіопродукт”) при хронічному вірусному гепатиті С по 1 чайній ложці тричі на добу за 20- 30 хвилин до їжі. В дослідженні прийняли участь 62 пацієнти, які знаходились на лікуванні в відділенні вірусних гепатитів Інституту епідеміології і інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського АМН України. Основна група – 32 пацієнти, контрольна група – 30 пацієнтів, обох статей і віку від 18 до 65 років з діагнозом : хронічний вірусний гепатит С. Всі хворі були співставлені за статью, віком, тривалістю захворювання, ступенем вираженості основних клінічних ознак.

Терапевтична дія “Олії з з насіння гарбуза” (торгова марка “Ан-нушка” виробництва НВ ТОВ “Житомирбіопродукт”) при хронічному гепатиті С дозволяє стабілізувати функціональну діяльність печінки, купірувати інтоксикаційні явища за рахунок гепатопротективного ефекту, підвищення коньюгативно-екскреторної активності печінки, зниження цитолітичного синдрому, активності аланінамінотрансферази. “Олія з насіння гарбуза” сприяє більш швидкій регресії функціональних порушень шлунково-кишкового тракту (диспептичних змін), ознак холециститу, що має позитивний вплив на динаміку патологічного процесу при хронічному гепатиті С.

Фармакотерапевтичний ефект олії з насіння гарбуза дозволяє уникнути необхідності поліпрагмазії при лікуванні гепатиту, зокрема призначення комплекса гепатопротекторів, жовчогінних, протизапальних, що має принципове значення при функціональній недостатності печінки.

© 2006
Завідувач відділенням вірусних гепатитів і СНІДу,
доктор медичних наук,
професор Вовк А.Д.

Прокоментуйте публікацію

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *