Консультація про продукти за номером 0 800 500 399
На підприємстві впроваджено ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000 (НАССР), ДСТУ ISO 14001

Ефективний супровід лікування трофічних виразок біодобавками

Трофічні виразки – це хронічне шкірне захворювання нижніх кінцівок, що характеризується виникненням важко загоюваних виразок в місцях варикозного розширення вен.

У цих місцях виникає застій венозної крові, порушення постачання тканин поживними речовинами і киснем, накопичення продуктів розпаду тканин, що призводять до виникнення виразки.

Значно погіршують перебіг даного захворювання супутні патології, такі, як діабет, тромбофлебіт нижніх кінцівок та інші.

трофічні виразки нижніх кінцівок супровід лікування засоби супроводу лікування трофічних виразок ефективний супровід лікування трофічних виразок

 

Супровід лікування трофічних виразок нижніх кінцівок

Супровід лікування трофічних виразок нижніх кінцівок направлений, перш за все, на ослаблення причин, що викликали їх виникнення.

При ефективному лікуванні трофічних виразок застосовуються препарати, що нормалізують венозний відтік, що покращують живлення тканин в місцях венозної недостатності, загоюють трофічну виразку.

Місцевий супровід лікування трофічних виразок проводиться засобами у вигляді гелів та мазей. Їх дія спрямована на посилення кровообігу, нормалізацію живлення тканин, загоєння виразки, зменшення свербежу та інших неприємних відчуттів.

 

Препарати при супроводі лікування трофічних виразок нижніх кінцівок

Супровід протокольного лікування трофічних виразок, що проводиться під наглядом лікаря, обов’язково включає спеціальну дієту.

Для включення до складу дієти пацієнтів при комплементарному супроводі протокольного лікування трофічних виразок успішно використовувати матеріали, що випускаються НВ ТОВ «Житомирбіопродукт», ТЗ «Ан-нушка».

Зокрема, при комплементарному супроводі протокольного лікування трофічних виразок нижніх кінцівок ефективна Олія насіння амаранту і Олія насіння вівса, що містять значні кількості вітамінів А, Е, та нормалізують імунітет. Цій же меті при супроводі протокольного лікування трофічних виразок нижніх кінцівок служить препарат Йод, селен, цинк, клітковина розчинна.

При комплементарному супроводі протокольного лікування трофічних виразок нижніх кінцівок особливе місце відводиться Фітоциліндрам профілактичним з ліпофільним комплексом плодів шипшини і Фітоциліндрам профілактичним з ліпофільним комплексом насіння амаранту, ТЗ «Ан-нушка», що володіють ранозагоювальною, протизапальною дією і є венотоніком.

Схему комплементарного супроводу лікування трофічних виразок дивіться за посиланням.

 

Прокоментуйте публікацію

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *