Консультація про продукти за номером 0 800 500 399
На підприємстві впроваджено ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000 (НАССР), ДСТУ ISO 14001

Супровід лікування хронічного панкреатиту в домашніх умовах

Хронічний панкреатит – це рецидивуюче запалення підшлункової залози.

У виникненні даного захворювання чітко проглядається зв’язок з неправильним, нерегулярним харчуванням, зловживанням алкоголем, жирною, смаженою, копченою та гострою їжею.

Більш детальну інформацію про те, що таке хронічний панкреатит, читайте на нашому сайті.

загострення хронічного панкреатиту супровід лікування супровід лікування хронічного панкреатиту в домашніх умовах супровід лікування хронічного панкреатиту у дорослих

 

Супровід лікування і дієта при хронічному панкреатиті

Супровід протокольного лікування хронічного панкреатиту проводиться під наглядом лікаря і в обов’язковому порядку включає спеціальну дієту. Дієта при супроводі лікування хронічного панкреатиту призначається на все життя, оскільки скомпрометована підшлункова залоза повністю не відновлює функцію виділення ферментів.

Загальна спрямованість дієти при супроводі лікування хронічного панкреатиту – полегшити умови функціонування травної системи в цілому. У раціоні повинні переважати страви відварні, запечені або приготовані на пару. Слід обмежити вживання алкоголю, копченого, солінь, здоби, продуктів, що містять важкі тваринні жири. Навпаки, натуральні рослинні олії, що містять комплекси ненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6, такі, як олія льону, гірчиці, гарбуза, вівса, амаранту настійно рекомендуються до 50-80 г/добу.

Для нормалізації обміну речовин і функціонування гепатобіліарної системи, тісно пов’язаної з підшлунковою залозою, при супроводі лікування хронічного панкреатиту до складу дієти рекомендується вводити гепатопротектори, такі, як плоди розторопші подрібнені або частково знежирений шрот плодів розторопші, що містять флавоноїди комплексу силимарин – силибинин.

 

Препарати, що застосовуються при супроводі лікування хронічного панкреатиту

НВ ТОВ «Житомирбіопродукт», ТЗ «Ан-нушка», випускає ряд продуктів, рекомендованих при супроводі протокольного лікування хронічного панкреатиту, наприклад, Олія насіння льону, вироблене методом низькотемпературної технології, що містить рекордну кількість (45%) поліненасичених жирних кислот класу Омега-3, що знаходяться в природній цис-формі, які мають протизапальну, антиоксидантну дію. При супроводі протокольного супроводу лікування хронічного панкреатиту ефективна Олія насіння гарбуза, ТЗ «Ан-нушка», вироблене методом низькотемпературної технології, що містить значні концентрації жиророзчинних вітамінів А, Е, а також каротиноїдів, що надають протизапальну дію на підшлункову залозу. Плоди розторопші подрібнені при супроводі протокольного лікування хронічного панкреатиту покращують функціонування гепатобіліарної системи і сприяють у пацієнта нормалізації обміну речовин в цілому.

Схему комплементарного супроводу лікування хронічного панкреатиту дивіться за посиланням.

 

Прокоментуйте публікацію

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *